Forza Football

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza göre değişir
  • SürümCihaza göre değişir
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciForza Football
Spor camiasına dahil olmak için Forza Football mobil uygulamasının sunmuş olduğu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Maçların canlı skorları ve bildirimleri, görüş yoklamaları ve dünya çapında 420'den fazla futbol ligi, kupası için önemli anların videolarına Forza Futbol uygulaması ile ulaşabilirsiniz.  Uluslararası bilinen ve sevilen, bir canlı skor uygulaması olmasının yanında Forza Football aynı zamanda dünyanın her yerinden taraftarları özgürleştirerek ve toplu görüşlerini paylaşarak futbolun yüzünü de değiştiriyor. 

Futbol tutkunuzu daha da derinden yaşamak için Forza Futbol mobil uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde uygulamanın içeriklerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Futbol dünyasına dair ne varsa Forza Futbol mobil uygulaması ile sizlere sunulacak. 

Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de kendi takımınız hakkında yorum yapma özgürlüğünüzün olması. Yorumlarınız herkes tarafından takip edilir. Böylelikle Forza Futbol mobil uygulaması üzerinden sesinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Nerede olursanız olup takip ettiğiniz takım hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir çok futbol uygulaması indirmenize hiç gerek yoktur. Forza Futbol mobil uygulaması ile sizde futbol camiasına ücretsiz olarak dahil olun ve uygulamanın detaylarını inceleyebilirsiniz. 

Forza Football indir