Forza Football

Spor Haberleri
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76,4 MB
  • Sürüm 4.0.8
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Forza Football
IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indirerek kullanacağınız Forza Futbol ile futbol zevkinizi daha derinden yaşayabilirsiniz.

Forza Football mobil uygulaması ile kendinizi spor camiasına dahil edebilirsiniz. Uygulama futbol tutkunlarını mutlu edecek nitelikler doğrultusunda tasarlanmış eşsiz bir haber akışı sağlıyor. Tuttuğunuz takım için Forza Football mobil uygulamasının bildirim sistemini ayarlayın ve ilgilendiğiniz maçları işaretleyin. Böylelikle anında bilgi alabileceksiniz. 

Takım ya da maç başına, gol ve kartların detaylı, özelleştirilmiş bildirimlerini alarak ilk öğrenen kişiler arasında olabilirsiniz. Formasyonlarla birlikte, maç öncesi dizilişler ve oyuncu fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Bilgiler ışığında kendinizi geliştirmek Forza Football mobil uygulaması ile çok kolaydır. Diğer futbol uygulamalarıyla karşılaştırıldığında inanılmaz hızlı, doğru güncellemeler içeriyor. 

Forza Football mobil uygulaması içerisinden takımınız hakkındaki görüşlerinizi paylaşın ve diğer taraftarlarla uyuşup uyuşmadığını görün. Kadro, teknik direktör ve başkan hakkındaki anket sorularına cevap verin. Sesinizin dünyanın her yerinde duyulmasını sağlayın. Futbol taraftarlarının dinlenme şeklini değiştirecek, toplu bir hareketin parçası olabilirsiniz. Uygulamanın içeriklerinden faydalanmak için IOS  işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. 

Forza Football indir